קעקועים ועמדות טיפוח

עמדות קעקועים ועמדות טיפוח הן מסוג האטרקציות שאין עליהן גיל. אולי במבט ראשון נדמה שיהיה מתאים ביותר להציב עמדת איפור רק בבת מצווה או בבר מצווה, אבל גם מבוגרים אוהבים להוסיף קצת צבע למסיבה. עמדות קעקועים מתאימות גם הן למגוון רחב של אירועים.

הציבו אותן בבת מצווה בשביל לתת לאורחות לבחור קעקועים מנצנצים לבחירתם, או בבר מצווה – שם הבחירה הפופולרית בוודאי תהיה קעקוע גדול על הזרוע . עמדות נוספות מתאימות לכל האירועים, לא משנה כמה גדולים ומי נמצא בקהל – אפילו לחתונות. למשל, עמדת ציור על ציפורניים יכולה להשתלב היטב גם בבת מצווה, אבל גם בחתונה העמדה יכולה למשוך תשומת לב רבה וליצור הרבה מאוד "לקוחות מרוצים". עמדות הקעקועים והטיפוח נותנות יחס אישי לכל אורח ואורח ומשתלבות היטב בכל סוג ואופי של אירוע.

 • למה אנחנו?

  יתרונותיהן של עמדות הטיפוח מבית מג'יקלנד 

  המפעילים הנם אמנים מקצועיים ומנוסים: אין כמו איפור פנים שמצויר על ידי מאפרות מקצועיות, כדי להכניס שמחה לכל אירוע.

  חומרים היפואלרגניים ובטיחותיים לשימוש בילדים: ניתן ליהנות מהאטרקציות השונות בכל גיל, ללא חשש!

  מבחר עצום של דוגמאות וצבעים: מגוון הדוגמאות והצבעים קולע לכל טעם.

   

 • מבחר

  מבחר

  מבחר מגוון של עמדות

  רק במג'יקלנד עומדות לרשותכם לא פחות משש עמדות טיפוח שונות, שיכולות להתאים לכל טעם, גיל ואירוע.

  סוגי עמדות הטיפוח

  עמדות הטיפוח המגוונות של מג'יקלנד משדרגות כל אירוע ומלהיבות את האורחים. בין העמדות ניתן למנות קעקועים מחיקים, ציורי ציפורניים, איפור ייחודי וקליעת צמות.

 • שדרוג לכל אירוע

  שדרוג לכל אירוע

  עמדות הטיפוח של מג'יקלנד – שדרוג מושלם לכל אירוע!

  אין דבר משמח יותר מלהתקשט בקעקועים מרהיבים וציפורניים מצוירות ביד אמן, ולהתהדר באיפור יפיפה וצמות מדליקות! עמדות הטיפוח מהוות אטרקציה ייחודית, ומשתלבות באופן מוצלח במיוחד בימי הולדת, חגיגות בר ובת מצווה, אירועי גיבוש וחברות, מסיבות, פורימונים וימי כיף לקייטנות ומוסדות חינוך.

   קעקועים ועמדות טיפוח נבחרות

עמדות הטיפוח יכולות להשתלב ולהרים כל סוג של אירוע. למשל, ניתן לערוך יום הולדת עם נושא מרכזי, כמו פיות למסיבת בנות או גיבורי על לבנים, ולשלב איפור וקעקועים בהתאם לדמויות הנבחרות. דוגמא נוספת לשילוב מוצלח במיוחד של עמדות טיפוח, היא, כמובן, במסיבות פורים. ססגוניות הקעקועים הנוצצים, קישוטי הציפורניים וציורי האיפור על הפנים, מוסיפים, ללא ספק, לאווירה החגיגית והפורימית. גם מסיבות בר ובת מצווה ואירועים רבים נוספים, יכולים לקבל אופי ייחודי ומלהיב בזכות הפעלות הטיפוח המדליקות, ששובות את לב הילדים.