פינות יצירה לילדים

בדרך כלל, האטרקציות שאנשים הכי אוהבים הן אלו שבסופו של דבר נותנות להם משהו שאפשר לקחת הביתה. ככה, האטרקציה לא מהנה רק באופן זמני לאורך האירוע, אלא מספקת גם מזכרת אישית מהאירוע המוצלח, שאפשר לקחת הביתה ולשמור. עמדות היצירה מתמחות בדיוק בזה. בעמדות היצירה הרבות שאנחנו מציעים, תוכלו למצוא משהו עבור כל אחד.

עמדות היצירה יכולות להרים כל אירוע שבין מוזמניו כלולים גם ילדים. למשל, ניתן לערוך יום הולדת עם נושא מרכזי, כמו פיות למסיבת בנות או גיבורי על לבנים, ולשלב עמדות יצירה בהתאם לתוכן ולדמויות הנבחרות. דוגמא נוספת לשילוב מוצלח של עמדות יצירה, היא במסיבות פורים. ססגוניות היצירות, המסכות המשעשעות ושלל אביזרים נוספים שהילדים גוזרים וצובעים, מוסיפים ללא ספק לאווירה החגיגית והפורימית. גם בימי כיף לקייטנות ומוסדות חינוך, עמדות היצירה מרתקות את הילדים ומוסיפות עניין והנאה בלתי נדלית.

רעיונות והצעות

 • זו יכולה להיות למשל עמדת יצירה שבה מציירים על גבי טלפונים ניידים באמצעות צבעים מיוחדים. הטלפון מקבל התאמה אישית, והאורחים מרוצים.
 • עמדה פופולרית נוספת היא עמדת האייר בראש, בה ניתן לצייר ציורים מרהיבים בצבעי אוויר מיוחדים על גבי חולצות ובדים.

 • למה אנחנו?

  יתרונותיהן של עמדות היצירה מבית מג'יקלנד

  מפעילים מקצועיים ומנוסים: מפעילי העמדות הנם בעלי ניסיון רב, גישה לילדים ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

  כל חומרי היצירה הנם בטיחותיים לשימוש בילדים: ניתן ליהנות ללא חשש!

  תוכן, עניין ומזכרות: היצירה מפעילה את הילדים בזמן האירוע ומותירה להם מזכרת אהובה עם סיומו.

   

 • מבחר

  מבחר

  מבחר רחב של עמדות יצירה לבחירתכם 

  רק במג'יקלנד מבחר רחב ומגוון של עמדות יצירה לילדים, שיכולות להתאים לכל גיל, טעם וסגנון.

  באמצעות ציור בגואש, צביעה בטושים, העתקת דוגמאות בעזרת נייר שקוף, גזירה והדבקה, יוכלו הילדים ליצור שלל מזכרות מרהיבות. בין העמדות הפופולאריות ניתן למנות יצירת ציפורים על מקל, דמויות ופרצופים על בסיס ספוג צבעוני, צביעת בנדנות לראש ועוד פעילויות רבות מקוריות ומלהיבות נוספות!

   

 • התאמה לאירוע

  התאמה לאירוע

  עמדות היצירה של מג'יקלנד – משמחות את הילדים בכל סוג של אירוע! 

  אין כמו חווית יצירה מלהיבה שמותירה מזכרת אהובה כדי לשמח ילדים בכל הגילאים. מהניסיון שלנו, עמדות היצירה משתלבות היטב ובהצלחה בכל סוג אירוע שבין אורחיו כלולים גם ילדים, לרבות ימי הולדת, מסיבות פורים, אירועים לעובדי חברות וילדיהם, ימי כיף לקייטנות ומוסדות חינוך ועוד…

  אין ילד שלא אוהב להביא מזכרת הביתה, במיוחד כזאת שיצר בעצמו.