מתקנים מתנפחים לילדים

אנו מציעים מתנפחים גדולים ומרהיבים ביופיים, בגודל 5X5 ועד למתקני ענק בגודל 20X10 מטר. המתנפחים שלנו בלעדיים רק לנו בישראל וחלק מהמתקנים מתנשאים לגובה עצום של 10 מ'. אנו מציעים מבחר עצום של מתקנים מתנפחים המתאימים לכל אירוע ולכל גיל, לימי הולדת, לאירוע בר/בת מצווה ולאירועים המוניים ורבי משתתפים. במתקנים הגדולים יכולים לבלות בו זמנית מספר רב של משתתפים ואנו שמים דגש רב על נושא החדשנות והבטיחות ודואגים לחדש מלאים ולהציע את המתקנים והמתנפחים החדשים ביותר בעולם.

הנכם מוזמנים לעיין במידע על מתקנים מתנפחים לילדים שאנו מציעים, ולצפות בתמונות של המתקנים מאירועים רבים שערכנו לילדים ולמשפחות ברחבי הארץ. בנוסף, הנכם מזומנים לקרוא מכתבי המלצה מלקוחות מרוצים. הרגישו חופשי לשלוח הודעה או להתקשר ואנו נחזור אליכם במהירות.

 

 • יתרונות

  מתקנים מתנפחים לילדים בקטלוג של מג'יקלנד, הינם בעלי מגוון יתרונות בולטים שהופכים אותנו לספק המתנפחים המוצלח בארץ!

  מספר משתתפים – המתנפחים שלנו מותאמים לסוג האירוע ולמספר הילדים המשתתפים באירוע.

  מתנפחים בגדלים שונים –  המתנפחים של מג'יקלנד משווקים להשכרה בגדלים של 5 על 0.5 עד למתקני ענק בגדלים של 10 על 20.

  בטיחות – הבטיחות של הילדים היא מבחינתנו במקום הראשון! המתקנים כולם בעלי תווי תקן מחמירים, ועומדים בכל תווי התקן של ארה"ב אנגליה וישראל. מעבר לכך, כל מתקן מופעל על ידי מפעיל מנוסה השומר על הסדר והבטיחות במתקן.

  חלוקה לגילאים – כדי לתת שירות טוב ובטוח יותר, חילקנו את המתנפחים שלנו לפי טווחי גילאים. אנו מציעים מתנפחים לפעוטות, לילדים עד גיל 9 ומתנפחים לבני נוער.

 • מבחר

  מבחר

  בזמן שלחברות שונות קיימים שניים או שלושה דגמים להשכרה, מג'יקלנד מציעה מגוון מתנפחים לילדים, בצבעים וצורות שונים ולשימושים שונים. אנו מחזיקים 52 מתנפחים לילדים מכל הסוגים, ביניהם: ספארי, חוויה בכפר, עולם החיות, כוחות ההצלה, רכבת אקספרס, פאן ספורט, ספינת פיראטים, מיטת צעצועים, אדרנלין, ילדי העכביש, דלמטים והספינה המרקדת, ווייפ אאוט, השור הזועם, גלדיאטור, זירת אגרוף, הישרדות וקיר טיפוס וולקני, מבוכים, פארק היורה, טיטאניק, חוויות בכפר, כדורסל, קליעה למטרה ועוד.

 • טווח גילאים

  טווח גילאים

  על מנת לשמור על הסדר עקב ההתלהבות שמקנה חוויות המתנפחים שלנו והמבחר העצום, חילקנו את המתנפחים לפי גילאים. החלוקה נעשית על מנת להפוך את המתקנים לבטוחים יותר ומתאימים יותר לכל אירוע ולסוג המשתתפים באירוע.

  לפעוטות בגילאי 2-4 – התאמנו מתנפחים הכוללים: זחילה, קפיצה, גלישה, בריכת כדורים ושלל מתנפחים מאתגרים העובדים על יכולות מוטוריות ופיזיות.

  מתנפחים לילדים בגילאי 3 עד 9 – בחרנו מתנפחים משעשעים וכיפיים הכוללים: זחילה קפיצה, גלישה, טיפוס, תחרויות, מעבר במובכים ומסלולי מכשולים.

  מתנפחים לילדים בגילאי 10 ומעלה – בחרנו מתקנים חווייתיים ותחרותיים, כגון: זחילה קפיצה, גלישה, טיפוס, תחרויות, מעבר במבוכים, מסלולי מכשולים, קרבות לייזר ועוד…

   

 • סוגים

  סוגים

  סוגי המתנפחים שלנו יסחררו אתכם, ואף יפכו את הבחירה למאתגרת. במג'יקלנד מבחר מגלשות, מבוכים, מסלולי מכשולים, קרבות לייזר, ושלל מתקנים משולבים. את כל המתקנים ניתן למצוא בקטלוג וגם בסרטונים. מתבלבלים מהמבחר? אנחנו כאן לייעץ ולסייע בבחירה!

 • המתנפח שמפתח

  המתנפח שמפתח

  הכישורים של הילדים שלנו מתפתחים על ידי ביצוע פעילויות שונות – פיזיות ומנטאליות. מתנפחים לילדים מבית מגי'קלנד מאפשרים פיתוח של יכולות ליבה אצל ילדים. המתנפחים שלנו, תוך כדי שעשוע הילדים, עובדים על מוטוריקה, ביטחון עצמי, חיזוק שרירי הרגליים והידיים ועוד. הילדים המשתתפים במתנפחים עושים זאת בכיף תוך כדי מגוון פעילויות כיפיות ומאתגרות.גילאים

מטעמי בטיחות ואופי הפעילות במתקנים השונים ישנה חלוקה ברורה של מתקנים שונים שמתאימים לקבוצות גילאים שונות:

מתנפחים לילדים בגילאים 2-4

מתקנים בהם מתרחשת פעילות של ילדים בגילאים הללו דורשת השגחה צמודה של מפעיל מנוסה, שדואג לכך שהילדים הקטנים לא יפגעו וישמרו על כללי בטיחות.

המפעיל מנוסה בהנחייה של ילדים קטנים, שדורשת סמכות ורכות יחד. לילדים בגיל שנתיים ישנה נטייה להפגין מרדנות ומפעילים של מג'יקלנד יודעים להתמודד עם כל תופעה בצורה הטובה ביותר, בדגש על שמירה על הבטיחות של הילד והסובבים אותו. המפעיל דואג לכך שילדים מחוץ לטווח הגילאים המוגדר לא יכנסו למתקן, עקב כך שאופי המשחק של ילדים גדולים יותר איננו מתאים לסביבה הנוחה של המתקן ועלולה לסכן את הילדים הקטנים.  במטרה להקל עליכם בבחירה של מתקן המתאים לטווח הגילאים הרצוי ריכזנו רשימה של מתקנים רלוונטיים שמתאימים לפעילות של ילדים בגילאים 2-4:

ספארי, חוויה בכפר, עולם החיות, כוחות ההצלה, רכבת אקספרס, פאן ספורט, ספינת פיראטים, מיטת צעצועים.

מתנפחים לילדים בגילאים 3-9:

מתקנים אלו מאופיינים בפעילות שמתאימה וגורמת להנאה במגוון רחב של גילאים. הילדים הגדולים יותר, מובילים את הפעילות והקטנים נסחפים אחריהם ונהנים. חלק גדול מהמתקנים בקובוצה זו שייכים לקבוצת המגלשות. המפעילים שומרים על הסדר ודואגים לכך שכמות הילדים בו זמנית בכל מתקן לא תעלה על הכמות המותרת. מתנפחים לילדים בגילאים 3-9 שפופולריים מאוד הינם: הקרוסלה, הדבן הלבן, אדרנלין, ילדי העכביש, דלמטים והספינה המרקדת.

מתנפחים לילדים בגילאים 10 ומעלה

אופי הפעילות במתקנים אלו מתאים לילדים גדולים ומפותחים יותר, ומאפשרת פעילות אתגרית ותחרותית כאחד.  המפעילים שומרים על בטיחות המשתתפים, ודואגים לכך שכל מי שעלה למתקן ירד ממנו בריא ושלם. מתנפחים לילדים בגילאי 10 ומעלה שפופולריים ביותר הינם: ווייפ אאוט, השור הזועם, גלדיאטור, זירת איגרוף, הישרדות וקיר טיפוס וולקני.