מתנפחים לבריכה

אנו מציעים מגוון מתקנים מתנפחים לבריכה הצפים על פני הבריכה ומתאימים לימי הקיץ החמים. מתקני הבריכה המתנפחים שלנו מתאימים לרוב סוגי הבריכות החל מבריכות פרטיות קטנות ועד בריכות אולימפיות תיקניות. המתנפחים שלנו בטוחים ואנו מצוידים בכל האישורים הנדרשים, לרבות ביטוח. המתקנים מיועדים לגילאים שונים ונשמח לייעץ ולהתאים לכם את המתקנים המתאימים לאירוע שלכם. כל המתקנים שלנו מתופעלים ע"י מפעילים מנוסים, שיבצעו את ההתקנה בהתאם לכל דרישות הבטיחות.

בין המתקנים הפופולאריים – מסלול מכשולים לבריכה באורך עד 18 מטרים, מגלשות מים, סירות פדלים, קיאקים ומשחקי מים, כדורים צפים לבריכה ועוד מגוון מתקנים גדולים ומרהיבים ביופיים, רובם בלעדיים רק לנו בישראל! המתקנים מתאימים לטווח גילאים נרחב ולמספר משתתפים גבוה בכל רגע נתון. הנכם מוזמנים לעיין במידע מפורט על כל מוצר, להתרשם מאירועים קודמים ולקרוא המלצות. הרגישו חופשי להשאיר פרטים באתר ונציג מטעם החברה יחזור אליכם תוך זמן קצר!

 • כל היתרונות

  בטיחות – מתנפחי הבריכה שלנו בטוחים לשימוש והם בעלי תו תקן אמריקאי ואנגלי. בנוסף המתקנים עומדים בתווי התקן של ישראל, והם מותקנים ומתופעלים רק על ידי מפעילים מנוסים המבצעים את ההתקנה לפי כללי הבטיחות הדרושים.

  התאמה מושלמת – המתנפחים שלנו מתאימים לכלל סוגי הבריכות, מבריכות ביתיות קטנות ועד לבריכות אולימפיות ענקיות.

  מתנפחים לכל גיל – מתנפחי הבריכה שלנו מתאימים כאטרקציה לכל הגילאים. המתנפחים משמשים חוויה ואתגר לשלל גילאים, החל מפעוטות וכלה בעובדי חברות בימי גיבוש. וכולם מהנים, מרעננים ומאתגרים…

 • במבחר עצום

  במבחר עצום

  למג'יקלנד מבחר גדול של מתנפחי בריכה. המתנפחים שלנו מאפשרים בחירה של המתנפח האטרקטיבי ביותר עבור האירוע שלכם, ואנו נסייע לכם להתאימו. במבחר במתנפחים שלנו 9 מתנפחי בריכה אגדיים ביניהם: מסלול מכשולים לבריכה באורך עד 18 מטרים, מגלשות מים, סירות פדלים, קיאקים ומשחקי מים, כדורים צפים לבריכה, גשר כדורים, מסלול וייפ אאוט, סירות פדלים, קייקים ועוד

 • מכל הסוגים

  מכל הסוגים

  סוגי המתנפחים שלנו רבים ומגוונים. ולכם נשאר רק לבחור! כדור שקוף ענק, מסלולי מכשולים, מגלשות, סירות פדלים וקייקים ומגוון של סוגים אותם ניתן להתאים לבריכה בקלות!

 • בכל המידות והגדלים

  בכל המידות והגדלים

  לנו מתנפחי בריכה במידות שונות, קטנות, בינוניות וגדולות. המתנפח הקטן ביותר הוא כדור שקוף בבריכה אליו נכנס ילד אחד בכל פעם, והגדול ביותר מגיע לגדלים ענקיים של 9 מטר אורך על 5 מטר רוחב על 3 מטר גובה. המתקנים הגדולים יכולים להגיע למידות של 15 מטר אורך על 4 מטר רוחב על 7 מטר גובה.

 • בהתאמה מירבית

  יום הולדת, מסיבת בריכה, ימי גיבוש, קייטנות, בר מצווה קיצית, אירוע בריכה של ארגונים גדולים וקטנים – לכולם המתנפחים שלנו מתאימים.מסלולי מכשולים לבריכה

מסלולי המכשולים שלנו, כוללים שלל חוויות מרגשות בבריכה. המסלולים המתאימים למגוון גילאים, והמשתתפים חווים על המסלול חוויות מרגשות הכוללות: אתגר כיפי, הצבת יעדים, תחרות מרתקת ומצחיקה, ופיתוח יכולות מוטוריות ופיזיות בפעילות על המתקנים.

 • מסלול אנטרטיקה

  מסלול אנטרטיקה

  17 מ' של חוויות במתקן הרפתקאות, הצף על המים.

 • ווייפ אאוט טרזן

  ווייפ אאוט טרזן

  מסלול מכשולים ענק שבסופו קפיצת טרזן למים.

 • גשר כדורים

  גשר כדורים

  מסלול מכשולים לבריכה ובסופו כדור ענק.

 • אטלנטיק

  אטלנטיק

  מסלול מכשולים הצף על פני המים ומסתיים בגלישה.

 • טרזן

  טרזן

  מעבר במסלול מכשולים באורך 16 מטרים שבסופו קפיצת טרזן למים בעזרת חבל תלוי.

 • וויפאאוט

  וויפאאוט

  מסלול מכשולים לבריכה באורך 16 מטרים

מגלשות לבריכה

מגלשות הבריכה שלנו מהוות חוויה מרגשת ועוצרת נשימה בבריכה. המגלשות הן ערך מוסף, למי שרוצה לעודד פעילות פיזית בתוך הבריכה, בתוספת של חוויה אדירה המשלבת פעילות פיזית ומוטורית שאסור להחמיץ! 

איך אתם חוסכים במים?

סירות פדלים וקייקים

חווית הפדלים והקייקים, תפקידה להקנות חוויה דומה לחתירה בסירות פדלים בנהר.

אופי הפעילות משתווה לפעילות בטבע, עם שילוב יכולות פיזיות ומוטוריות שמעודדות לשמור על כושר תוך כדי הנאה.