אטרקציות אלקטרוניות

משחקים אלקטרוניים אהובים ומתאימים לכל גיל- ילדים, בני נוער ומבוגרים, ויש ביקוש רב למשחקים אלו למסיבות ואירועי בר/בת מצווה, אירועים משפחתיים (חתונות וכו'), ימי כיף בחברות וניתן להפעיל בכל מקום – במשרדי החברה/ בתוך הבית ובחוץ. הנכם מוזמנים לעיין ולקרוא מידע על כל המשחקים שאנו מציעים, להתרשם מאירועים קודמים שערכנו עבור כל סוגי הלקוחות ובכל הארץ, לקרוא חוות דעת והמלצות. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לייעץ ולסייע לכם לבחור במתקנים המתאימים לאירוע שלכם!

 • סימולטורים מרהיבים!

  סימולטורים מרהיבים!

  סימולטורים ועמדות מולטימדיה

 • משחק תוך כדי תנועה

  משחק תוך כדי תנועה

  משחקים בתנועה וניקוד אלקטרוני כמו: אגרוף אלקטרוני, כדורגל אלקטרוני, כדורסל אלקטרוני.

  Show Products


אטרקציות אלקטרוניות הן שם כללי ורחב שמתאר מגוון רחב של אטרקציות חדישות ומהנות. בדרך כלל, האטרקציות כוללות שימוש במסכים מתקדמים ששובים את לב (ואת תשומת לב) הילדים והמבוגרים. האטרקציות האלקטרוניות כוללות משחקים קבוצתיים או תחרותיים מהמתקדמים והחדשים ביותר בשוק, עמדות יצירה משוכללות ועוד עמדות חדישות שמתאימות לכל סוג של אירוע.

לחצו כאן כדי לראות את כל המבחר הרחב של האטרקציות האלקטרוניות, ולבחור את זו שמתאימה במיוחד עבורכם. כדי לשמוע עוד על העמדות השונות, או כדי לקבל המלצה במיוחד עבור האירוע שלכם, התקשרו אלינו וניצור עבורכם שילוב מושלם של אטרקציות אלקטרוניות.